Mój Wysiłek fizyczny na keto: keto kolorowe i zmienne jest ,jak cykl Twojego życia.

Nie da się jeść ciągle tego samego. Nie da się w życiu trwać ciągle w tym samym, jak zmienne bywa życie tak i zmienna powinna być nasza dieta. A no zastanawiasz się dlaczego miałbym / miałabym coś zmieniać? A no dlatego ponieważ poprawisz w ten sposób swoją ”zdolność metaboliczną”. Przyjmując pokarmy różnorodne łatwiej będzie Tobie, wyskoczyć z ”ketozy”, załadować węgle ( szczególnie ważne w okresie wzmożonej aktywności fizycznej jak i psychicznej) i wrócić na stare tory jeśli tylko zapragniesz.

Niejednokrotnie zauważano i podkreślono ważność węglowodanów w diecie ketogenicznej. Osobiście nie jem ich wiele ( nigdy fanką nie byłam produktów mącznych, owianych itd.) niemniej jednak staram się ładować węgle spożywając, cieciorkę ( fantastyczna nutella ), buraki, zielone banany – przede wszystkim ze wzglęu na wzmożoną aktywność fizyczną.

Czerwiec 168,75km – run / 54km-cycle

Lipiec 154,95km – run / 89,64km – cycle

Maj 128,17km-run / 1,225m -swimming

Dla przykładu tak wyglądają moje osiągnięcia sportowe w sezonie, czyli kiedy kończę intensywne prowadzenie firmy (lekcje języka angielskiego) oraz mam przerwę na Roku Akademickim. Wówczas jak widać mam nieco więcej zapału niż dla porównania w Marcu, Kwietniu czy Styczniu. Ponieżej i powyżej przedstawione zestawienia z 2021 roku, jednak 2020 nie wyglądał jeszcze tak dobrze ,pomimo 6 letnich ,regularnych treningów.

Luty 132,68km – run / 25,07km -walk

Marzec 111,37km – run / 1,000m -swimming

Kwiecień 139,07km – run / 5km-walk

W razie pytań, proszę o kontakt na prywatnym czacie FB (Agata Redis) lub pod numerem telefonu, 695818633. Chętnie podzielę się doświadczeniami.

Rating: 1 out of 5.

Published by agataredis@gmail.com

Jestem szczęśliwą mamą i realizującą się kobietą. Czego mi więcej do szczęścia potrzeba? Absolutnie niczego. Masz zdrowie i rodzinę - masz wszystko.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: