Wyrzuć to z siebie

Ileż to zachodu każda z nas musi przejść aby spełniać siebie, realizować własne cele, być dobrą mamą, żoną i kochanką? Być przykładem dla dziecka, moralności, czułości, dyscypliny i twardości. Wyrzucając te smutki i żale, możemy poczuć prawdziwy oddech wolności.

W dniu dzisiejszym życzę każdej z was / każdemu z was udanego, cudownego dnia.

ZADANIA NA DZISIAJ:

1. Wymień 3 komplementy dla siebie. Sprecyzuj za co i dlaczego jesteś dla siebie NAJWARTOŚCIOWSZĄ ISTOTĄ NA TEJ ZIEMI.

2.Wymień 3 cele które zamierzasz zrealizować na przestrzeni 3 lat.

3.Weź 10 głębokich wdechów, i podziękuj za ten moment. Od dzisiaj codziennie siebie kochasz, od dzisiaj codziennie mówisz sobie co najmniej jeden komplement dziennie. Codziennie realizujesz najmniejsze plany, cele ,marzenia. Mogą to być na przykład, robienie jednego zdjęcia dziennie, 10minut ćwiczeń poświęconych tylko sobie, zrezygnowanie z jednej kawy na korzyść zdrowia, dodanie jednej kawy dla przyjemności, rozpoczęcie rytuałów picia herbaty w tym tygodniu. Pamiętaj nie przeciągaj się, rób tak jak się czujesz.

4.Zapisz się na kurs/ studia/ szkolenie- bądź z siebie dumna.

5.Przeczytaj coś co zawsze chciałaś -żyjesz tylko raz, masz prawo do paru godzin dla siebie 🙂 A co! :):):)

6.Kościół? Może raz w miesiącu. Kawa na mieście? Może COSTA lub Mcdonald’s? Weź ulubioną książkę ze sobą, czemu nie:)

7.Kwiaty na balkon , na parapet? Codziennie mów do nich jakie sa cudowne, a zobaczysz efekty.

8.POWODZENIA , TRZYMAM KCIUKI!

9.PAMIĘTAJ! Codziennie jesteś cudowna, nawet gdy widzisz czarne niebo, to tuż za chmurami, świeci piękne , jasne słońce , chmury i tak przeminą. Patrząc na te czarne chmury i tak wiesz, że to iluzja a przecież to TY MASZ WŁADZE NAD SWOIM ŻYCIEM I DECYDUJESZ W CO WIERZYSZ.

Ciekawostka!

Przypuśćmy ,że deszcz przerwał Ci miłą wycieczkę. Kto ten fakt przeżywa negatywnie, Ty czy deszcz? Co jest przyczyną tego negatywnego uczucia? DESZCZ CZY TWOJE NASTAWIENIA?

Kiedy uderzasz się kolanem w stół, stół ma się dobrze 🙂 Stół zajęty jest realizowaniem tego, do czego został powołany – do bycia stołem. Ból jest w Twoim kolanie, nie w stole. Mistycy wciąż próbują nam przekazywać, że rzeczywistość która nas otacza, jest najzupełniej w porządku.

Problemy tkwią nie w tej rzeczywistości, lecz znajdują się wyłącznie w naszych umysłach. W głupich, zniewolonych i ŚPIĄCYCH umysłach, którym wmówiono , MUSIEJSTWO – coś musi być tak a nie INACZEJ – błąd!

SAMA RZECZYWISTOŚĆ POZBAWIONA JEST PROBLEMÓW- zabierzcie z ziemi ludzi, a życie nadal będzie trwać

To w czym jest problem? Ty jesteś problemem nazywając go takim , ponieważ tylko Ty go urzeczywistniasz. To co zrobisz teraz? UCZUCIE TO JEST W TOBIE , nie w rzeczywistości.

Published by agataredis@gmail.com

Jestem szczęśliwą mamą i realizującą się kobietą. Czego mi więcej do szczęścia potrzeba? Absolutnie niczego. Masz zdrowie i rodzinę - masz wszystko.

2 thoughts on “Wyrzuć to z siebie

 1. To o czym piszesz jest bardzo ważne. Tak na prawdę może uratować takie szybkie, męczące życie od nieszcześcia. Życzę wszystkim aby trafili na ten wpis i chociaż spróbowali wprowadzić dwie zasady z Twojego wpisu.

  Pamiętam, jak pewnego dnia chwyciłam laptopa, na roweri na kawe do kawiarni. Niby prosta czynność, ale ta chwila tylko dla mnie była cudowna. Nawet umysł inaczej pracował w innym otoczeniu. Tego dnia poznałam dwie osoby, które stały się takimi kumplami od kawy. A na dodatek moja produktywność wzrosła.

  Przesylam dobra energie!

  Like

  1. Wspaniała historia,
   częściej powinno się dzielić ciepłem i szczęściem wynikającym z ”pozornie zwykłych dni i codziennych sytuacji”. To one są kluczem do bycia szczęśliwym. Mega, że potrafisz dostrzec piękno w takiej czynności 🙂 Wspaniale , że mamy odzew!
   Nie gońmy, stańmy i po prostu zobaczmy.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: