Odpuść, dzień uważności

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj dzień UWAŻNOŚCI jako program redukcji stresu. Możesz w tej metodzie skanować uważnie każdą część swojego ciała, skupić się na oddechu, każdym gryzie, kęsie, i każdym zadaniu które wykonujesz. Dzisiaj odpuszczasz sobie cały gniew, odpuszcza żal jaki nosisz do swoich bliskich i otoczenia i żyjesz lżej i lepiej zaczynasz funkcjonować.

Nie lekarstwa, Nie potrzebujesz kolejnego papierosa, nie potrzebujesz tego cukru, nie potrzeba rozglądać się po okolicy i szukać winy w sytuacji w której akurat złapał nas deszcz – on tylko pada, a Ty masz wybór, z pośród gamy możliwości wyborów. Dlaczego więc ciągle wybieramy gniew, złość, żal czy rozgoryczenie?

LET IT GO!! Pozwól złym emocjom odejść. POZWÓL – po prostu.

Dzisiaj uśmiech, kawa, dobry smak, spacer, jogging! Obiecaj mi to!! 🙂 A przede wszystkim sobie:) Traktujmy siebie z troską i zaangażowaniem, bądź dla siebie miła / miły, życzliwy / życzliwa, spoglądaj z uwagą co dzisiaj czujesz, co i jak pijesz, co dodajesz do posiłków, co w ogóle wybierasz i dlaczego, a najbardziej zwróć uwagę na swoje samopoczucie i myśli. Zrób sobie dzień dziecka nawet w pracy – pozwól sobie na luz, wyluzuj , nie spinaj się i wreszcie bądź sobą! Udanej zabawy!

Pozdrawiam Agata x

Spód: 200gram mleka kokosowego / stałej części + 100 gram mąki kokosowej + ksylito/sól. Góra: 50 gram czekolady 851%, łyżka czubata czekolady w proszku, ser twarogowy 300 gram+ ksylitol/sól. Ps. Modyfikowałam ten przepis 3 razy, na instagramie znajduje się przepis z jeszcze innymi proporcjami.

Rating: 1 out of 5.

Organizuję zajęcia dla dzieci i młodzieży z języka angielskiego; prowadzę też fotografię niezależną dostępną na profilu instagram;

http://www.veggyagata.com

Życzę udanych inspiracji!

Published by agataredis@gmail.com

Jestem szczęśliwą mamą i realizującą się kobietą. Czego mi więcej do szczęścia potrzeba? Absolutnie niczego. Masz zdrowie i rodzinę - masz wszystko.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: