Wafle ryżowe

Czyli jak i z czym je jeść… generalnie ze wszystkim. Na tym polega cała zabawa. Przedstawiam wam praktyczne kombinacje na łączenie owoców, warzyw, nasion, orzechów, serów i jogurtów po to aby, po pierwsze – zapewnić pełnowartościowy posiłek, nie obciążając przy tym żołądka i po drugie – aby nasze posiłki były zawsze inne i ciekawsze. Bardzo polecam wszystkim mamom praktykowanie w domu tych przeróżnych i kolorowych kombinacji śniadaniowych czy kolacyjnych, bo gwarantuję, że stymuluje to dziecko do otwierania się na nowe doznania smakowe. No ale najpierw zacznijmy od siebie.

Budowanie wierzy to coś więcej niż zabawa czy wyzwanie. Taka wieża to przede wszystkim znakomite źródło energii na resztę dnia, idealny zamiennik wysokosłodzonych deserów lub ciekawa i smaczna kolacja.

Grzybki mun – uszak bzowy. jedzone regularnie poprawiają ogólną kondycję całego organizmu. Wykorzystuje się je w przypadku kaszlu, łagodząc go i ułatwiają oddychanie w chorobach płuc.Bez problemu można dostać je w delikatesach oraz sklepach z żywnością orientalna. Jest to produkt stosunkowo niedrogi, dlatego warto wykorzystać je przynajmniej do kulinarnych eksperymentów. Zanim dodamy je do farszu, zupy czy jako dodatek do duszonych dań obiadowych, należy je namoczyć w gorącej wodzie około 20 minut. Warto pamiętać, że namoczony grzyb powiększa swoją objętość minimum pięciokrotnie, dlatego lepiej ułożyć je w większym naczyniu. Po ugotowaniu nabierają lekko chrupiącej konsystencji.
Grzyby mun same w sobie nie mają zbyt mocnego smaku, natomiast wykazują silną właściwość pochłaniania smaków innych składników danej potrawy. Można je dodawać do deserów, dań głównych, zup, sałatek, potraw rybnych, I bezmięsnych

Published by agataredis@gmail.com

Jestem szczęśliwą mamą i realizującą się kobietą. Czego mi więcej do szczęścia potrzeba? Absolutnie niczego. Masz zdrowie i rodzinę - masz wszystko.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: